katarzyna korsak glam studio wizażu

Glam - studio wizażu

Moja pasja do wizażu zrodziła się kilka lat temu. Odkąd pamiętam zawsze interesowały mnie kosmetyki, zagłębiałam się w sztukę makijażu i wykonywałam makijaże na różne okazję dla bliskich i przyjaciół. Zawsze starałam się chłonąć wiedzę z różnych źródeł, podpatrywałam najlepszych.

Aby usystematyzować swoją wiedzę ukończyłam kurs wizażu i analizy kolorystycznej w MM Kosmetyka profesjonalna w Szczecinie, pod okiem najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Jestem także absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych oraz planowania.

W mojej ofercie znajdziecie makijaże ślubne, wieczorowe, dzienne, analizę kolorystyczną (dobór indywidualnej palety barw), a także sesje zdjęciowe. Zawsze staram się aby moje Klientki czuły się wyjątkowo i pięknie.
Prowadzę także indywidualne i grupowe szkolenia z zakresu makijażu, a także pokazy makijażu dla firm. Wykonując makijaże dla moich klientek bazuję przede wszystkim na profesjonalnych kosmetykach do makijażu m.in. kryolan, glazel, sephora, inglot czy też pędzlach smashbox, sephora, kozowski , gdyż wysoka jakość produktów zapewni trwałość danego makijażu.

Zapraszam do współpracy: fotografów, agencje fotograficzne i modelingowe, firmy kosmetyczne, salony urody.

katarzyna korsak